Double Tree by Hilton

****

Foto 1
Foto 2
Kontakt: 

Dostupnost hotela a presne, aktualne ceny ziskate kliknutim na REZERVOVAT.

 

Adresa hotela:

Hlavná 1, 040 01 Košice

Hotel Doubletree by Hilton Košice sa nachádza na hlavnej ulici v srdci historického centra mesta a je prvým hotelom Hilton na Slovensku. Ponúka ubytovanie v štýlových klimatizovaných izbách a bezplatný vstup do moderného wellness centra so saunou, vírivkou a fitness zariadeniami.


Všetky vkusne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu a sú vybavené TV s plochou obrazovkou a minibarom. V elegantnej kúpeľni môžete využívať toaletné potreby zdarma, ako aj sušič vlasov. Wi-Fi pripojenie na internet je vám k dispozícii za príplatok.


Obed či večeru si môžete vychutnať vo výberovej reštaurácii Olive Tree, ktorá patrí do prvej desiatky najlepších reštaurácií na Slovensku.


V hoteli Doubletree by Hilton je vám k dispozícii tiež biznis centrum so zasadacími miestnosťami, vybavenými bezplatným vysokorýchlostným pripojením na internet a podpornými službami pre spoločnosti, 24-hodinová recepcia a služba concierge, ktorá vám ochotne poskytne informácie o najlepších reštauráciach, zaujímavostiach či podujatiach v Košiciach.

Cenník: 

Kliknutim na "rezervovat" automaticky prejdete priamo na stranku hotela a zobrazia sa Vam presne ceny a obsadenost na Vas datum. V pripade zaujmu si nasledne budete moct Vami zvolenu izbu hned rezervovat online.